Každá firma by se měla prezentovat nejen svým dobrým jménem na trhu, ale i propagačními předměty, které dále poslouží jejím zákazníkům.

Jsme tu pro Vás, navrhneme a vyrobíme Vám výrobek přímo na míru!

Snažíme se vcítit do klienta

Vlastníte restauraci, kavárnu, cukrárnu, rodinný penzion nebo hotel? Rádi bychom Vám představili naše dřevěné desky s kvalitním kovovým klipem. Jmenují se ČTVERÁK (deska ve velikosti A4) a PATERÁK (deska ve velikosti A5). Tyto dva fešáci jsou neuvěřitelně trendy právě v prostředí pohostinství. Desky se zde využívají jako MENU pro hosty na stůl. V penzionech je můžete vidět např. v každém pokoji, kde jsou všechny důležité informace na jednom papíru, atd. Desky jsou zkrátka dobře použitelné do jakéhokoliv prostředí (např. i na stavbách pro stavbyvedoucí, do kanceláře na prezentace, pro projektanty, pro číšníky, pro redaktory a novináře, atd.)

Desky PATERÁK

Záložky STRÁNKAŘ

Desky ČTVERÁK

Pro firmy

Ať už podnikáte v jakémkoliv oboru, jistě se Vám hodí několik drobností pro Vaše zákazníky. Vánoční dárky nebo propagační předměty – to už je jenom a jedině na Vás! Rádi bychom Vám nabídli několik dřevěných nezbytností do Vaší kanceláře. Můžeme Vám doporučit dřevěné ultratenké a ultraohebné záložky STRÁNKAŘ, desky s klipem dle velikosti, dřevěné bloky A6 ŠESTERÁK či kapesní dřevěný bloček 9 x 9 cm DEVATERÁK.

Naši klienti