Kdo jsme?

Jsme manželský pár, který miluje přírodu, cestování a především naší malinkatou dceru. Na svých cestách se obklopujeme nádhernými lesy, které jsou naším kyslíkem.

Jsme Míša & Kuba. A jsme POHLCENI LESEM.

Proč právě G R I M B I ?

Slovo GRIMBI vzniklo z Kubovo (nyní už z našeho společného 🙂 ) příjmení GRÜNBAUM. Je to v podstatě Kubovo celoživotní přezdívka, kterou dostal v mládí od kamarádů. No a nyní se stala GRIMBI rodinnou značkou, pod kterou jsme začali nabízet naše ručně vyrobené produkty.

Odkud jsme?

Naše sídlo, náš domov a především naše dílna, ve které to všechno začíná, se nachází přímo v srdci Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Co Vám budeme povídat, je tady nádherně. A pokud nevěříte, přijeďte se za námi podívat.

Naše hodnoty jsou jasné

KVALITA NAD KVANTITOU
Vyrábíme srdcem, protože nás to baví a protože máme dřevo rádi. Z tohoto důvodu se soustředíme na limitované edice.

EKOLOGIE NA PRVNÍM MÍSTĚ
Snažíme se, abychom zbytečně neplýtvali materiálem na výrobu a nebylo tolik nepoužitelných zbytků. Pro balení zásilek využíváme kartonové a kraftové obaly s dřevěnou výplní.

ORIGINÁL
Díky jedinečné kresbě dřeva a poctivé ruční práci si kupujete originální kousek. Originalitou se také rozumí to, že se naše výrobky mohou leckdy lišit i o několik milimetrů.

POCTIVÁ RUČNÍ PRÁCE
Všechny naše výrobky jsou od A do Z vyrobeny ručně. Masivní dřevo řežeme na pile, dřevěné překližky řežeme na laseru.

DESIGN
Jsme zastánci rčení: "Méně je více." a z tohoto důvodu se snažíme dělat věci jednoduše, což se odráží i do našeho minimalistického designu našich výrobků.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
Svým zákazníkům nabízíme výrobky v různém provedení, najdou se také ti zákazníci, co chtějí výrobek upravit na míru s čímž nemáme problém.

DĚKUJEME, že jste v tom s námi!